Topluluk Kuralları

Sendeara dürüst ve güvenli bir yerdir. Amacımız herkesin kim olduğu ve ne aradığı konusunda gerçek olabileceği bir alan yaratmaktır. Herkesin Sendeara yolculuğundan zevk almasını ve platformumuzu güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmasını istiyoruz.
Topluluğumuzdaki herkes için durumun böyle olduğundan emin olmak için izleyecek bazı yönergelerimiz var.

Dikkatli Ol

Lütfen kim olduğunuz hakkında dürüst olun. Fakat Sendeara aracılığıyla çevrimdışı insanlarla tanışacağınız için dikkatli olun, gerçek bilgilerinizi site dışı platformlarda vermeyin, ödeme yapmayın. Diğer üyelerin güvenini kazanmak ve bir rozet almak için gold üyelik almanızı da tavsiye ederiz.

Profilinizde yasal olamyan fotoğraf paylaşmanıza izin vermiyoruz. Tüm ilişkilerin benzersiz olduğunu bilsek de, Sendeara hesabınızı paylaşamaz veya ortaklarınızla veya arkadaşlarınızla bir grup olarak ayarlayamazsınız.
Otantik, bireysel benliğinizin keşfedileceği yer biziz.

Özelliklerimizi kullanın! Gold üyelik özelliği ile sohbetlerinizi genişletin web içinde sınırsız mesaj gönderin. Lütfen aynı mesajı kopyalayıp beğendiğiniz herkese yapıştırmayın; profillerindeki soruları okuyarak veya "özellikleri" size uyan birini bulduğunuza emin olun. Ne olduklarını kontrol etmek için zaman ayırın.

Nazik ol

Yaptığımız her şeyde mümkün olduğunca kapsayıcı olmaya çalışıyoruz. Sizden de aynısını yapmanızı istiyoruz - eğer bunu yapmazsanız ya da gerçek hayatta söylemezseniz, lütfen çevrimiçi yapmayın.

Nefret söylemi konusunda sıfır tolerans politikamız var. Bu, her türlü ayrımcılığı ifade eden tüm materyalleri içerir; ırk, etnik köken, dini bağlılık, yetenek, cinsiyet kimliği, yaş, ulusal köken, cinsel yönelim veya belirli bir topluluğun herhangi bir üyesine doğrudan saldırgan herhangi bir şey dahil (ancak bunlarla sınırlı değildir).
Profiliniz veya sohbet mesajlarınız bunu herhangi bir şekilde ifade ediyorsa hesabınızı kalıcı olarak kaldıracağız. Ne istediğiniz konusunda dürüst olmanızı teşvik etsek de, lütfen profilinize dışlayıcı bir dil eklemeyin. Iyilik anahtardır 💜

Güvenli tutmak

Güvenliğiniz bizim için çok önemlidir. Lütfen soyadınızı, telefon numaranızı, ev veya iş adresinizi, e-postanızı veya sosyal medya hesap bilgilerinizi herkese açık profilinizde herhangi bir yere göndermeyin. Yeni birisine mesaj gönderirken, sizi güvende tutacak süreçlerimizin olduğu uygulama veya siteyle iletişiminizi korumanızı öneririz.

Fotoğraf yönergeleri

Harika bir profil için kim olduğunuzu açıkça gösteren fotoğraflar. Lütfen resimleri yüklerken aşağıdakileri yapmayın:

18 yaşın altında fotoğraf yüklemek ve hesap açmak yasaktır.
Filigran, logo, yer paylaşımlı metin veya ağır düzenleme
Pornografi veya müstehcen içerik barındırın
Siz olmayan insanları veya ünlüleri kullanın (gerçekten Beyoncé değilseniz)
Yasadışı içeriği, şiddet içeren veya rahatsız edici materyalleri gösterme

Sendeara deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı ve başkalarını olumsuz etkilemeden kendinizi ifade etmek ve ne istediğinizi keşfetmekten çekinmeyin.

Bu yönergelere veya Dürüstlük Taahhüdümüze uymuyorsanız, Sendeara hesabınızı kalıcı olarak kaldırabiliriz.

[email protected]