Güvenlik ve Güvenlik İpuçları

Herhangi bir konum tabanlı hizmette olduğu gibi, çevrimiçi insanlarla etkileşim kurarken sağduyunuzu kullanmanız önemlidir.

Arkadaşınız olsalar bile, şifrenizi herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmamalı veya ifşa etmemelisiniz. Şifrenizi kaybederseniz veya verirseniz, kişisel verileriniz tehlikeye girebilir. Profiliniz saldırıya uğradıysa, lütfen geri bildirim sayfamız aracılığıyla ekibimize bildirin.

Henüz yeni bir kişi bilmiyorsanız kişisel bilgilerinizi vermede daima dikkatli olun. Bu, e-posta adresinizi, anlık mesajlaşma bilgilerinizi, tam adınızı ve URL'lerinizi açıklamayı içerir. Ayrıca, kredi kartı bilgileriniz gibi finansal bilgilerinizi asla paylaşmadığınızdan emin olun.

Özellikle şirketimizin veya diğer şirketlerin temsilcisi olduğunu iddia eden ve sizden doğrudan Sendeara web sitesinde sunulmayan bir ödül veya hizmetin ödenmesini veya teslim edilmesini isteyen kişilerin farkında olun. Lütfen başın belada olduğunu iddia eden ve mali yardıma ihtiyaç duyduklarını iddia eden insanlar konusunda son derece dikkatli olun - bunlar neredeyse her zaman aldatmacalardır.

Tartışmalı veya kışkırtıcı bir kullanıcı adı kullanmayın - bu yanlış bir dikkat çekebilir. Yalnızca adınızı kullanmanızı öneririz.

Uygunsuz bir davranışla karşılaşırsanız, kötüye kullanımı bildir bağlantısını tıklayın; bu, ekibimizi hemen uyarır. Ayrıca, diğer üyelerden veya borsalardan rahatsızlık duyuyorsanız, bir blok üye işlevi de vardır. Kötüye kullanım veya tacize maruz kalmayın - kullanıcıyı engelleyin veya destek ekibimize bildirin. Bu konuları en kısa sürede ele almayı hedefliyoruz ve bu hususu izlemek ve kalite kontrolünü yapmak için ayrıntılı bir yönetim sistemi mevcuttur.

Güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Yetişkin web kamerası sohbeti sunmak için çekirdek olarak Skype'ı seçmemizin nedenlerinden biri de budur.

Hem anonimlik hem de bir ilişki yaratma imkânı veren sağlam ortamlardan biridir.

Hassas kişisel verileri veya medyayı modellerle paylaşmamanızı öneririz.